Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

8 Eylülden sonra Calısan hile Son Versiyon..! %100 Calısıyor

SeeNeweR
    SeeNeweR
    Üye
    Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 43
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1148 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 02/10/10 Pvp Server Kurulumu :  8 Eylülden sonra Calısan hile Son Versiyon..! %100 Calısıyor Metin2
     8 Eylülden sonra Calısan hile Son Versiyon..! %100 Calısıyor Knightw

8 Eylülden sonra Calısan hile Son Versiyon..! %100 Calısıyor Empty 8 Eylülden sonra Calısan hile Son Versiyon..! %100 Calısıyor

Mesaj tarafından SeeNeweR Perş. 14 Ekim - 6:08

Selamlar Arkadaşlar Muhteşem Bir edited İle Karşınızdayım.Bu edited Franciccio90 Yapımıdır.FORUMDA İLK BENİM TARAFIMDAN PAYLAŞILMIŞTIR.Şimdi Hilenin Özelliklerine Geçeyim:

*Speed edited
    *Attack Speed
    *Attack Range
    *Combo
    *Hit Attack
    *Attack Modu
    *Auto Attack
    *Görünmezlik
    *Zoom edited
    *No Fog
    *Wall edited
    *Mob Lock [En Önemlisi Yani Çekme Hilesi Wink]
    *Fly edited [Karakterinizi Uçurur-Havada Kalırsınız]

Hileyi Nasıl Çalıştırabilirim?

Oyunumuzu Açtıktan Sonra Hilemizi Çalıştırmak İçin İndirdiğimiz Dosyada Multihack Metin2 V.1.4 Exesini Açıyoruz.
    Karşımıza Böyle Bir Pencere Çıkar: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Buraya Gelince Attach! 'a Basıyoruz Ve Hilemiz Açılıyor.
    Hilemizin Resimi: [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    İşte Bu Kadar Basit.Ardında Ayarlamalrı Yapıp Çatır Çutur Kasılıyoruz :m08:
    NOT:Arkadaşlar Bu Oyuna Girip Çarınızı Açmadan Çalışmaz ! Clienti Değiştirdiğinizde Çalışmaz ! SONRADAN HİLE ÇALIŞMIYOR DEMEYİN ! ALTTA VİDEO VAR İNANMAYANLAR İZLESİN VE UPLOAD TARİHİNE BAKSIN ! BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM ! EĞER ÇALIŞMASAYDI VE VİRÜSLÜ OLSAYDI SABİTLENMEZDİ ! :rolleyes:

Hileniye Nasıl İndirebilirim?

Çok Basit Bu Yazıya Tıklayarak[Uploaded.To]: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    LİNK DÜZELTİLDİ !

Virüssüz Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Virüssüz Olduğunu Anlamak İçin VirüsTotal Sonuçlarına Güvenebilirsiniz
    VirüsTotal Sonuçları: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    VirüsTotal Sonuçları Kesinlikle Fake Değildir !
    VirüsTotal Sonuçlarından Başka Kendi Anti-Virüs Programıyla Taratabilirsiniz.Ben Tarattım Herhangi Bir Virüs Bulunmadı.Ayrıca Deneyen Moderatörlerimiz,Yöneticilerimiz Çalışıyor veya Virüssüz Gibi Yorum Yazarsa Çok Mutlu Olurum ! Çünkü Bazıları İnanmayabiliyor Wink

İnanmayanlara Video: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    ÇALIŞTIĞININ KANITI YUKARDAKİ VİDEODUR DAHA BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORUM KONUYU KARALAMAYA ÇALIŞANLARA !

ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar Anlatımından Resim Çekimine Kadar Herşey Bana Aittir ! Copy-Paste Değildir ! Kesinlikle Hilede Trojan-Truva veya Herhangi Bir Virüs Yoktur ! Lütfen Konuyu Karalamak İçin Yorum Yapmayınız ! Hile %100 Çalışmaktadır. TEŞEKKÜRLER :ka19:

Emeğe Saygı +Rep...
    Güncel Kalması İçin 1 Yorum...
    Çok Mu Şey İstiyorum Arkadaşlar Wink

Forum Saati Perş. 9 Mayıs - 0:36