Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

Hamachi Nedir , Hamachi İle Metin2 Ye Nasıl Gİrilir RESİMLİ + VİDEOLU ANLATIM

SeeNeweR
    SeeNeweR
    Üye
    Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 43
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1148 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 02/10/10 Pvp Server Kurulumu : Hamachi Nedir , Hamachi İle Metin2 Ye Nasıl Gİrilir RESİMLİ + VİDEOLU ANLATIM Metin2
    Hamachi Nedir , Hamachi İle Metin2 Ye Nasıl Gİrilir RESİMLİ + VİDEOLU ANLATIM Knightw

Hamachi Nedir , Hamachi İle Metin2 Ye Nasıl Gİrilir RESİMLİ + VİDEOLU ANLATIM Empty Hamachi Nedir , Hamachi İle Metin2 Ye Nasıl Gİrilir RESİMLİ + VİDEOLU ANLATIM

Mesaj tarafından SeeNeweR C.tesi 2 Ekim - 1:48

Öncelikle Selamlar ,

Hamachi, pek çok değişik amaç için kullanabileceğiniz özel bir VPN (Virtual Private Network) uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet üzerinde bir yerel ağ (LAN) veya VPN kurabilir, işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanabilir, arkadaşlarınızla LAN üzerindeymiş gibi oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Hamachi'yi diğer programlardan ayıran en önemli özellikler, kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olmasıdır.

Hamachi Download Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu MC Set İndirme Linki : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buda Metin2 Pack :

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kurulum ve Oyuna Girme Resimli Anlatım :

Forum Saati Paz 28 Nis. - 1:58