Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

Non-Trade Armor Yapimi

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1103
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 414804 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/09/10 Pvp Server Kurulumu :  Non-Trade Armor Yapimi Metin2
     Non-Trade Armor Yapimi Knightw

Non-Trade Armor Yapimi Empty Non-Trade Armor Yapimi

Mesaj tarafından Admin Cuma 7 Ocak - 7:03

Merhaba Arkadaslar
    Suana Kadar Non-Trade Yapimi Tam olarak Anlatan Olmadigi icin Ben Ustledim bu Gorevi  Non-Trade Armor Yapimi Smile
    Simdi Herkez Non-Trade`nin TBL Editleyip Item Kodunun basini 9 yaparak
    bittigini sanmaktadir ve Oyuna girdiginde inventoryde Item Gozukurdu
    fakat Ustunuze Giydiginizde Character Ciplak Kalirdi.
    Simdi O Sorunu Cozmenin Vakti Geldi  Non-Trade Armor Yapimi Wink

Oncelikle Ihtiyacimiz Olan Seyler :

-TBL Editor
    -DXT Editor(Onerilen : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])
    -Notepad veya Word (Aklinizda Tutamicaginizi Varsayarak)

Simdi Basliyalim Anlatima  Non-Trade Armor Yapimi Smile
    Asagidaki Islemi Yaparken Degistirmek Istediginiz Item Kodunu Saklayin Lasim Olucaktir(Notepad veya Worde Kayit Edebilirsiniz.)

Non-Trade Armor Yapimi Tblvedb

Bu Islemi Yaptiktan Sonra Clientimizin Icinde Bulunan Item Klasorune Arama Yapiyoruz ve DXT Giysi Aramasina Basliyoruz  Non-Trade Armor Yapimi Smile
    Kaydettigimiz Item Kodunu aliyoruz , Benim Kodum : 255001000
    Burda Bize Lasim olan Kismi Sadece Ilk Kodu Yani "2".

Simdi Ben Sadece Sizler icin Human Disi Rogue`yi Yapacagim.

Human Female(Kiz,Bayan,Disi Nasil Isterseniz Non-Trade Armor Yapimi Biggrin) Rogue icin Gerekli Kodumuz :
    2_4513_10_0 - >> Bu Human Rogue Female Pauldron(Gogusluk)

Okuyan En Azindan Bi Yorum Birakirsa Emege Saygisi Oldugunu Gostermis Olur  Non-Trade Armor Yapimi Wink[Baskalari gibi Rep , Rap Istemicem  Non-Trade Armor Yapimi Smile) Gereksiz Seyler Non-Trade Armor Yapimi %5E%5E]

Iyi Forumlar Dilerim.

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 17:45