Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! [ONEMLI] Küçük Bi Adım

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1103
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 414804 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/09/10 Pvp Server Kurulumu :  Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! [ONEMLI] Küçük Bi Adım Metin2
     Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! [ONEMLI] Küçük Bi Adım Knightw

Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! [ONEMLI] Küçük Bi Adım Empty Oto Üyelikte Türkçe Karakter Düpesini Engellemek ! [ONEMLI] Küçük Bi Adım

Mesaj tarafından Admin Cuma 7 Ocak - 6:55

Bu BUG Yayılmadan Hemen Sizlere Duyurayım Dedim ... Oto Üyelikli
    Serverlerde türkçe karkterlerle bug yapıyorlar nasıl yapıyorlar ;
    diyelim oyuna giriş Id'ın şenol adam bunla açıp giriyor başka bir adam
    ŞENOL 'ş'yi büyük Yazarak Giriyor Ve Oyunda 1 Hesapta Bulunan Charlar
    Yan Yana Gelip Bankadaki İtemleri Coğaltabiliyorlar Engellemesi İse
    Kolay Verdigim Rulesi Ekleyin Girişte Türkçe Karakter Açılmaz !

İlk Önce Bu TXT İndirip İçindeki Rulesi Ekleyiniz Buraya Koyardım Fakat Yazı Tipleri Farklı Oldugundan Gözükmemekte!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rulesi Ekledikten Sonra Columunsundan TB_USER de strAccountID Add Deyip Kaydedin VE Cıkın Ve Düpe FİX

Engellenen Harfler : Ş,ş,Ç,ç,İ,Ü,ü,ö,Ö,ğ,Ğ

Teşekkürler ... EquaL GaMeR

Forum Saati Cuma 26 Nis. - 13:40