Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Join the forum, it's quick and easy

Pvp Serverler | Metin2 | Pvp Server | Private Serverler | Metin2 Pvp Serverler | Knight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp Serverler | Metin2 | Private Serverler | Pvp Serverlar | Metin2 Private Serverlar | Knight Online Private Serverlar | Pvp Hileler | Pvp Server Tanıtımlar | Pvp Koxp | Private Serverlar Düpe Yöntemleri | PVP SERVERLER,PVP SERVER,PVP,FİFA 2011,PES 2011

Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1103
    <b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 414804 Rep Gücü : 0 Kayıt tarihi : 16/09/10 Pvp Server Kurulumu :  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Metin2
     Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Knightw

Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Empty Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü

Mesaj tarafından Admin Cuma 7 Ocak - 6:59

NOT : BYTYPE 29 'u maradonda Kullanmayın , Sorun Cıkarır

Herkes 1299 ilk cıktıığında bunun üzerinde duruyordu ,
    Cok uğraştılar ama çözemediler , sanırım  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Biggrin
    Çözen olduysada paylaştığını göremedim

Forumumuzdada bi çözüm paylaşılmıstı ama sanırım yapan arkadas tek npc üzerinde denemiş olnca direk paylaşmış  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Smile , biraz fake bişi olmus  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Smile

Nese Gelelim paylaşımımıza

Mantığımızı Anlatıyorum...
    İlk EMC için eklnen tp npc'si bytype 137 idi ve elimizde bulunan tek calısır anamenü sistemiydi  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Smile
    Yazdığımız bütün questler o anamenü üzerindendi

Ben Fragment Kırdırma sistemimi Abyss Gem'ciye yerleştirirken arkadasla baya içli dışlı olduk  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Smile
    Abyss'cinin Anamenü'sü , bytype137 den cok farklıydı
    Abyscini Bytype 29 ve anamenu farklı
    TEK İPUCUMUZ

O zaman Bizde Şöle Yaparz

Abyscinin Anamenusünü alırız buton ve talk'ları editleriz
    1. evt 'in sonuna yapıstırır , 1'e yani Lufer'e bytype 29 npc ekler questimize bakarız

Biz yaparız da olmamı ße hacı ..  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Wink

Bu bytype 137 nin anamenusu

Kod:

EVENT xxx
    E SELECT_MSG 16084 talkno buton1 event1 buton2 event2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1;³ª°¥·¡ ¸»·¡?
    END

Bu bytype 29 'un anamenusu

Kod:

EVENT xxx; ¹Ì¶ó¼¿½º ºĞ±â
    E SELECT_MSG 16011 talkno buton1 event1 buton2 event2 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1;½É¿¬/º¸¹°»óÀÚ
    END

Yanlış Saymadıysam 11 tane farklı menu var
    bu da her haritada 11 farklı npc eklenebilir demek
    diğer 9unu da hazırlayınca bu konu altından paylaşcam  Bytype - Evt. İlişkisi Çözümü Smile

Suan ben bu konuyu acarken internet hızımız maximuma cıktığından (!)
    imageshack'dan upload edemiyorum kusura bakmayn sorun geçsin düzeltiriz
    şimdilik resimleri gormek için tıklayın _

2 Resimdede Elimden geldiğince 2 npc 'yi göstermeye calıstım
    2 npc , 2 farklı quest
    %100 calısıo ....

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Perş. 28 Mart - 0:21